Autorské čtení A. Langerová – O princeznách, dracích, lidech a podobné havěti. (20. 4. 2022)

V úterý jsme měli speciální den, protože nás navštívila paní spisovatelka Anna Langerová, která nám přijela předčítat z její knížky „O princeznách, dracích, lidech a podobné havěti.“. S dětmi si Anna přečetla pohádku „O drakovi“ a „O sopce“. Dětem se pohádky moc líbily a také byly nadšené z programu, který poté následoval. Mohly si totiž vyrobit vlastní knížku! Stát se spisovatelem, ilustrátorem i nakladatelem. Knihovna plná knih se ještě více zaplnila knihami. Najednou jsme tu měli “Ztraceného koně”, „Harry Potter a Tajemná knihovna“, „Harry Potter a kniha mudrců“, „Kniha nicoty“, „O papíru a vodě“… a mnoho dalších!

Bylo to moc příjemné dopoledne s paní spisovatelkou a s dětmi ze ZŠ Hronov 4.B. Děkujeme a doufáme, že se opět někdy společně v knihovně sejdeme.